Contact

Metaal Service Dassen BV

Sleperweg 30

6222 NK Maastricht

 

telefoon

0031 (0)43 - 352 00 77

e-mail

info@metaalservicedassen.nl

Btw-nr. 

NL.857.746.200.B01

Kamer van Koophandel

69124132

maandag t/m donderdag  

8.30 - 17.00 uur

vrijdag

8.30 - 16.00 uur

zaterdag en zondag        gesloten

Contactpersonen

Directie / Inkoop / Verkoop

Hans Dassen 

e-mail: h.dassen@metaalservicedassen.nl

Directie / Financiële Administratie

Karin Ramak

e-mail: k.ramak@metaalservicedassen.nl

Calculatie / Veiligheid

Rob Ramak

e-mail: r.ramak@metaalservicedassen.nl

 

Werkvoorbereiding / Planning

Dennis Houben

e-mail: d.houben@metaalservicedassen.nl

Receptioniste

Jacqueline Webb

e-mail: j.webb@metaalservicedassen.nl

Expeditie

e-mail: expeditie@metaalservicedassen.nl

 

Offerte aanvraag 

e-mail: info@metaalservicedassen.nl

Bestellingen

e-mail: bestelling@metaalservicedassen.nl

Digitale Facturatie

e-mail: crediteuren@metaalservicedassen.nl

Contactformulier / Bel mij terug!